Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mužské zlatokopky: Kteří chlapi z nás sají krev?

1. 5. 2015

Mužské zlatokopky: Kteří chlapi z nás sají krev?

Čím jsme Emancipovanější, tím se na nás více lepí. A sají nás z krve. Pokud se na vás tato mužská zlatokopka přisaje, pošlete ji víte kam? ... Do hluboké dolu!

 

                o_zlatokop.jpg

Miláčku, ten Karibik mají nyní v last minute za super cenu nekoupíme? Víš, že čekám na ty prachy, co mi stále neposlali. Pak ti dám. A ve výprodeji mají ty nádherné hodinky, co se mi tak líbí, zastavíš se po ně? Berme to jako předčasný vánoční dárek. Je vám to povědomé? Pokud si myslíte, že je původcem takového mručení dlouhovlasá barbína s našpulenými ústy, která táhne za rukáv zabezpečeného padesátníka, jste na velkém omylu. Stále častěji takto škemrat i muži. Říkejme jejich horníci, kteří dolují z našeho krvopotne vydělaného. Jejich cílem je zjednodušit si život. Nechat se vydržovat, pokud možno dlouhodobě, nebo pravidelně střídat zdroj dotace. Chápejte ženy.

 

        GAY: PARTNERSKÝ HOROSKOP

             sexyy.jpg

        HOROSKOPY NA MÍRU
 
          VOLEJTE  732 246 135
 
         PIŠTE  sidhi@email.cz

 

CHCEŠ oplodnit? CO ZA TO?

Co se to děje s našimi chlapy? Kam se poděla hrdost, sebeúcta a pocit, že nás mohou zabezpečit? Nuže, milé dámy, kolik povolíme a necháme se oblafnout jejich sladkými řečmi a vypracovanými těly, tolik si budou dovolovat. S vědomím, že žen je přece víc než mužů, se považují za nedostatkové zboží. Zejména pro ženu po třicítce, od níž se jaksi očekává, že pustí nějaké to euro, aby ji někdo obšťastnil. Případně i oplodnil. Vy byste se nikdy nenechali vysávat? Horníci nebývají takoví průhlední jako kolagenové zlatokopky.

Možná vám dojde, že máte podobného nalepeného na krku, až když vám zdrhne. Ale ne vždy za mladší, ale za tou s plnější peněženkou a ochotnou zahrát jeho oblíbenou hru oslík, zatřepej se! Podle psycholožky Magdalény Sádovsky musí být horníci rafinovanější než typické zlatokopky. Musí vědět, na jaké slabé stránky ženy třeba udeřit.

ŠPIČKOVÝ ČICH NA "love"

Sedmatřicetiletá Marcela není žádná naivka. Právě naopak, umí se o sebe postarat. Má dvě výšky a úspěšnou práci. A možná to je kamenem úrazu. "Po letech jsem na párty potkala spolužáka ze střední. Chemie jako hrom! Z kluka, který nás okouzloval básnickým střevem, se stal umělec na volné noze. Bylo to takové sexy. Ve spojení s jeho modrýma očima, kudrnaté vlasy, chrapláku. Lichotil mi jako ještě nikdo předtím, "vysvětluje Marcela, proč se dala obalamutit. Ze setkání s nadějným umělcem nakonec nebyla vášnivá noc, ale vztah na pět let.

Jsem lhal, TY naivka!

Zatímco dosud se jí chlapi vyhýbali velkým obloukem, protože byla příliš příliš silná, emancipovaná a dobře vydělávala, Denis byl pravý opak. On ji obdivoval a podporoval. "Tvrdil, že při mně nemá potřebu hrát se na kotě. Byl nápaditý, nosil mi snídaně do postele, všude nechával lístečky s nemravnými odkazy. Denně mi říkal, jaký je na mě hrdý, a já jsem si ani neuvědomovala, že mi už tři měsíce nedal na nájemné, nekoupil do lednice ani mléko a stále častěji si ode mě půjčuje peníze. Prý vrátí. "Denis Marcele nakonec téměř nevrátil ani klíče od bytu.

A šplechne jí do obličeje, že takového chlapa najde těžko. Odcházel uražen s kufry, které mu koupila ona, oblečený od hlavy po paty za její peníze, k jiné ženě. Nedokázal pochopit, že mu Marcela netoleruje dámu, která mu chce pomoci v umělecké oblasti. Za jeho,, služby ". "Byla jsem hloupá. S hrůzou jsem si uvědomovala, co všechno jsem do něj investovala. Za jednu topinku s jahodovým džemem, kterou přinesl do postele, bych mu snesla modré z nebe. Koupila jsem mu nový mobil a notebook na rozvíjení jeho umělecké činnosti. Abys mohl chatovat s dalšími oběťmi, které využije a oškubat, "říká Marcela.

JA TOBĚ bonboniéra, TY MNE AUTO

Co tam po zlomeném srdci a pošlapání sebedůvěře, Katka byla po rozvodu osamělá a seznámila se s prošedivělý seladona Jožkou. Dával jí pocítit, že je konečně milována, a oprašoval pavučinky z míst, o které její bývalý manžel už dávno nezajímal. Jožko nepracoval, ale odůvodňoval to tím, že dělá na megatajnom projektu, který mu vydělá miliony a poté ji bude rozmazlovat do konce života. Mělo to však drobný háček, na ten superkšeft si potřeboval půjčit. A Katka? Půjčila. To úžasné rozmazlování, výmluvy, lži, snaha vytvořit dojem, že jste jedinečná, zabere i na nejdrsnější ženu.

Ti šikovnější nenatahovat jen ruku. Také dají. Odmítnou od vás vzít peníze, když chcete za sebe zaplatit v restauraci. Po večeři však následuje víkendový výlet - na vás. Kino? Řada je na něm. Koncert Beyoncé? Vy. Jednoduché jako facka. Jak je rozpoznat? Na rozdíl od zlatokopiek horníků existuje mnohem více druhů: zamilovaní romantici, opuštěné štěňata, nepochopení géniové, kteří mají všechny předpoklady k tomu, aby se staly byl bilionář. Jen ta svině vesmír!

Lhář, lhář

Společné mají jedno. Lžou. O svém vzdělání, zkušenostech, výši bankovního konta, zážitcích. Občas io rodinném stavu. Ve skutečnosti je to nezaměstnaný chudák bez maturity, který chodí na starém autě a rodičů vyžírají i po čtyřicítce. No bude vám říkat takové komplimenty, jaké jste v životě neslyšeli, av posteli jim to také skvěle jde. Vy je však můžete odhalit a zachránit si hrdost i konto.

ZAČÁTEČNÍCI

Mladí králíky, kteří se ani moc netváří, neboť mívají jeden stabilní výraz a těžko se jim nacvičuje jiný, že jim jde o něco jiného než o vaše prachy. Hodí kompliment i jazyk do krku, ale když přijde v baru na placení, musí si odskočit nebo se hrají s telefonem. "Takto začínají všichni horníci, z mnohých se později stanou mnohem rafinovanější lamači ženských srdcí," říká psycholožka Magdaléna Sadovská. Ještě však mají šanci změnit se. Jen musíte hned v zárodku dát jasně najevo, že "tuto tráva neporoste". Výhody: prokoukne je do pár vteřin. Pokud si chcete užít hezké tělo, nemáte se zase až tak čeho obávat. pozor na pohlavní choroby!

skokani

Vyhlédnou si vás, popletou vám hlavu, obalamutit, oškubou a skočí na jinou. Skokan nevydrží u jedné ženě a stále pokukuje po možnosti sát víc. Připijte si na "štěstí" vaší následovnice a těšte se, že ho máte z krku. Výhody: Nevycicajú vás úplně. Napijí se a odskáče pryč. Vy si ošetříte postižené místo a žijete dál. A bez něčeho přilepeného na vás.

"Chorobně se bojí prekuknutia, a proto jednají rychle. Do všeho jsou hrrr. Nechtějí výčitky, pláč a křik, kdybyste na to náhodou přišli. Proto odcházejí v tom nejlepším. Všechno je skvělé, vychází a najednou jsou fuč. Tito muži nic nedotahují do konce, ani ve vztazích, ani v jiných sférách života, "radí psycholožka Sadovská, jak je odhalit.

lenoši

Velmi hojně zastoupena kategorie. Není až takový vypočítavý, takový špatný, jen prostě se mu nechce. Skrývá se za neurčitou práci na nějakém projektu, prázdnou peněženku za každodenní očekávání přílivu peněz a to, že ho živíte, za nekonečnou lásku mezi vámi. "Je to výtvor moderní doby. Rodiče své dětičky chovají jako v bavlnce. U partnerky hledá komfort, jaký měl doma. Pokud od něj nic nechcete, bude vás milovat do konce života, "varuje psycholožka. Výhody: Možná vás opravdu miluje. No lenoch bude líný navždy. Pokud vám to nevadí, nechte si ho doma jako dekoraci, občas si ho oprašte a když vás omrzí, vyměňte. Nic jiného si nezaslouží.

OBDIVOVAČI

Nebezpeční. Snadno jim podlehnete a necháte se obalamutit. Budou vás krmit pohádkami, nechlapsky přiznají, že jste lepší řidička jako oni, lépe vám to jde na počítači, a vlastně všude. Vy se budete nafukovat jejich lichotkami a oni si budou nafukovat kapsy vašimi penězi. Oni MUSÍ být doma, aby vám vytvořili dokonalé prostředí. Bylo by to takové milé, kdyby to nebylo tak trapné. Výhody: Pokud potřebujete podrbat ego, dá se s obdivovačom žít. Ale jen chvilku. A když ho vykopnete, nečtěte jeho maily ani esemesky. Pravděpodobně vám to tam naplno "natře" s tím, že nic nemyslel vážně a naopak vás vůbec nikdy neměl rád.

ubožáci

Chlapi, kteří jsou skutečně přesvědčeni, že se s nimi život krutě pohrál a zaslouží si vaše peníze, dary od vás, abyste jim platili dovolené. Necítí ani nejjemnější výčitky. Měli byste být za ně vděčná. Vysál vás do morku kostí, ale lichotit vám nebudou. Dostanou vás až na dno. Naopak, budou vás dávat "dolů", jen aby zakryli vlastní komplexy. Poučování, to je jejich. Navenek se tváří, že penězi pohrdají, ale zároveň je od vás očekávají. Celé špatně a ruce pryč! Varuje odbornice! Výhody: Pokud vám do cesty vběhne takový chlap, budete si vážit po něm už téměř každého! Smutné je, že vás dokáže psychicky zničit. Pokud jste tento živočišný druh ještě nenatrafili, gratulujte si.

Oddacího Podvodníci

Na první pohled je takový pozorný, až se začínáte obávat, zda není homosexuál. Svými výkony v posteli vás však velmi rychle přesvědčí o opaku. Je to však chiméra - dělá se ve vašich očích najchrumkavejším, nejbohatším a takovým ternem, až se třesete jako huspenina, abyste o něj nepřišli. A tak mu dáváte, co jen chce. Svou lásku, tělo, peníze. Získá, co chtěl - každý má materiální laťku nastavenou jinde - a bez mrknutí oka vás odkopne.

"Používá vet y typu: Miluji ženy jako ty, cílevědomé, co se nehrnou do mateřství ani do manželství. Určitě čekáš na toho pravého. Tak, voilá - tady jsem. Obere vás úplně o všechno. Je to sobec ​​a narcis, kter ý bere ženy jen jako hračky a bankomat y na peníze, "varuje psycholožka Magdaléna Sadovská. Výhody: Když nic jiného, ​​aspoň vás vztah se svatebním podvodníkem zbaví naivity. A naučí vás být ostražití - pokud je vše až příliš dokonalé, je to podezřelé.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(MashaReima, 13. 12. 2017 14:08)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

 

 

Kontakt

Mail listArchiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 110008
Měsíc: 1510
Den: 66